אבטחה וליווי רפואי לאירועים וטיולים

כשאתם מתכננים אירוע גדול או יוצאים לטיול מאורגן, הבטיחות הרפואית היא שיקול חשוב שלא ניתן להתעלם ממנו. בdoctor2go, אנחנו מבינים שמקרים רפואיים יכולים לקרות בכל רגע ושלא ניתן לצפות אותם. לכן, אנו מציעים שירותי אבטחה וליווי רפואי מקצועיים המותאמים לצרכים הספציפיים של האירוע או הטיול שלכם.

זמינות 24/7

צוות מקצועי

כל סוגי האירועים

הטיול שלכם חייב ליווי של doctor2go

לתיאום פגישה

על מה השירות

אירועים גדולים כמו כנסים, פסטיבלים ואירועי ספורט מושכים קהל רב ויוצרים סיכון רפואי מוגבר. צוות האבטחה הרפואית שלנו, הכולל חובשים, פארמדיקים ורופאים, יהיה נוכח באירוע ויספק זמינות מידית לטיפול רפואי במקרה הצורך.

ציוד רפואי מתקדם וחדיש

צוות מקצועי ומוסמך

עמידה בתקנים ובדרישות

מחויבות לבטיחות ואיכות

גמישות והתאמה אישית

היערכות נרחבת ומקיפה

למה אנחנו

צוות מקצועי וציוד מתקדם

כל אנשי הצוות שלנו הם בעלי הכשרה מקצועית וניסיון, ומחזיקים בתעודות ורישיונות תקפים על פי דרישות החוק. הם מצוידים בתרמילים רפואיים מלאים וציוד מתקדם לטיפול במגוון מצבים רפואיים.

מחויבות לבטיחות ואיכות

בdoctor2go, אנו מקפידים על עמידה בתקנים הגבוהים ביותר של בטיחות ואיכות השירות. אנו בוחנים את הסיכונים הפוטנציאליים באופן מקצועי ומתכננים את ההיערכות הרפואית בהתאם, תוך שימת דגש על מניעה ומוכנות מקסימלית.

שירות אמין ומקצועי

צוותינו המנוסה ישמח לספק את כל השירותים הרפואיים הדרושים לאירוע או לטיול שלכם, החל מתכנון ההיערכות ועד לליווי שוטף במהלך האירוע או הטיול עצמו. אנו מחויבים לספק שירות אמין, מקצועי ואכפתי המבטיח את בטיחותם ובריאותם של כל המשתתפים.

איך זה עובד

מתקשרים למשרדים ומזמינים ליווי רפואי

יחד עם המזכירה קובעים את הימים

שומרים על בריאות הנוכחים ודואגים לרווחתם

הצוות המקצועי שלנו קולט את הפרטים למערכת

מגיע אליכם צוות סופר מקצועי ביום האירוע

אל תסכנו את בריאות המשתתפים. בחרו בשירותי האבטחה והליווי הרפואי המקצועיים שלנו